پیش‌کش در گوشی تلفن همراه

پیش‌کش به مانند Cash Back که امکانی مدرن و پرکاربرد در بازاریابی در سطح جهان است، به تولیدکنندگان محصولات، ارائه‌کنندگان خدمات و فروشندگان بزرگ و کوچک، این امکان را می‌دهد که پس از انجام خرید، بخشی از پول خرید به خریدار باز گردانده شود. از آن‌جا که این فرایند به وسیله اسکن کد QR با موبایل شخصی خریدار انجام می‌شود، مبلغ پیش‌کش در نظر گرفته شده از سوی تولیدکننده یا فروشنده، مستقیم و تضمینی به کاربر می‌رسد و کیف پول موبایلی او را شارژ می‌کند.

پیش‌کش را همین حالا امتحان کنید!

برای آزمایش نحوه کارکرد پیش‌کش، همین حالا کیپو را با نصب و هدیه نقدی ما را داخل کیف پول موبایلی خود دریافت کنید.

اگر این صفحه را با پی‌سی یا لپ‌تاپ یا تبلت می‌بینید با موبایل خود کیپو را نصب و کد روبه‌رو را اسکن کنید.

اگر این صفحه را با موبایل می‌بینید با موبایل دیگری کیپو را نصب و کد روبه‌رو را اسکن کنید یا این صفحه را برای بغل‌دستی خود بفرستید، کیپو را خودتان نصب و کد را اسکن کنید.

توجه: برای هر شماره موبایل یک بار اعتبار دارد.

استفاده از پیش‌کش به جای تخفیف و روش‌های دیگر بازاریابی، که اغلب کارایی خود را از دست داده‌اند، مزایای زیر را به همراه دارد:

پیش‌کش نقدی است و به مانند پول نقد در اختیار کاربر قرار می‌گیرد؛ به همین دلیل کاربر احساس خوشایندی از خرید خود خواهد داشت.

پیش‌کش به جای تخفیف که درصدی از قیمت کالاست، یک عدد ثابت است که تولیدکننده یا فروشنده کالا آن را مشخص کرده و برای هر دو طرف (هم خودش و هم خریدار) به راحتی ملموس و قابل محاسبه است.

پیش‌کش در همان لحظه اسکن کد QR به خریدار تعلق می‌گیرد و هیچ فاصله زمانی بین خرید محصول و دریافت آن وجود ندارد.

چون پیش‌کش بر بستر موبایل خریدار ارائه می‌شود، یک کانال ارتباط مستقیم بین تولیدکننده/فروشنده‌ای که آن را ارائه داده و خریدار برقرار می‌شود. این کانال برای اطلاع‌رسانی‌های بعدی، اعلام کمپین‌ها و جشنواره‌ها، نظرسنجی دقیق و ترغیب مشتری به خرید مجدد قابل استفاده است.

پیش‌کش مستقیم و بدون واسطه به خریدار می‌رسد؛ بنابراین هیچ بخشی از آن در سیستم توزیع یا خرده‌فروشی مستهلک نمی‌شود و به کسی جز خریدار نمی‌رسد. به عبارت دیگر تولیدکننده کالا، مطمئن است که تخفیف محصول در اختیار خریدار قرار خواهد گرفت.

در صورت تمایل تولیدکننده/فروشنده، پیش‌کش می‌تواند مقادیر تصادفی یا متغیر داشته باشد تا از آن به عنوان ابزار برگزاری کمپین‌های قرعه‌کشی جایزه بزرگ، جایزه شانسی خرید یا جمع آوری کوپن (Coupon Collecting) در جهت افزایش میزان فروش استفاده کرد.

کارت هدیه

کد QR پیش‌کش را می‌توان در قالب کارت هدیه برای مناسبت‌هایی چون تولد، ازدواج، نوروز و جشن‌های ملی و مذهبی، هدایای سازمانی و غیره، به صورت شخصی یا شرکتی استفاده کرد.

تماشا کنید: کمپین پیش‌کش چای رفاه لاهیجان در فروشگاه هایپرمی

برندهایی که تاکنون از پیش‌کش استفاده کرده‌اند

پیشنهاد می‌کنیم بخوانید

پیش‌کش؛ راه وفاداری مشتریان در سال سخت

کمبود نقدینگی و کاهش فروش یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های تولیدکننده و تامین‌کننده‌های کالاها در سال پیش رو خواهد بود؛ سالی که در آن به دلیل شرایط خاص اقتصادی، تورم بالا و عدم تعادل میان عرضه و تقاضا، سبد خرید بسیاری از مردم حتی در گروه کالاهای مصرفی و FMCG کوچک خواهد شد.

پیش‌کش؛ اولین کش‌بک (Cash Back) موبایلی در ایران رونمایی شد

پیش‌کش – اولین کش‌بک (Cash Back) موبایلی در ایران – با اجرای کمپین سه‌روزه در فروشگاه هایپرمی و با همکاری چای رفاه لاهیجان رسما به بازار معرفی شد. شرکت تجارت الکترونیک بهار، توسعه‌دهنده کیف پول موبایلی کیپو، برای اولین بار…

با فراغ بال پرداخت کنید

اگر حتی یکبار انتقال وجه انجام داده باشید، حتما متوجه شده‌اید که راه‌های متفاوتی برای انجام اینکار وجود دارد و سعی کرد‌ه‌اید از بین رفتن به یکی از شعب بانک خود یا استفاده از دستگاه عابربانک یا استفاده از از وب سایت بانک خود بهترین روش را انتخاب نمایید.


Fatal error: Uncaught yii\web\HeadersAlreadySentException: Headers already sent in /var/www/html/vendor/yiisoft/yii2/web/Response.php on line 414. in /var/www/html/vendor/yiisoft/yii2/web/Response.php:366 Stack trace: #0 /var/www/html/vendor/yiisoft/yii2/web/Response.php(339): yii\web\Response->sendHeaders() #1 /var/www/html/vendor/yiisoft/yii2/web/ErrorHandler.php(135): yii\web\Response->send() #2 /var/www/html/vendor/yiisoft/yii2/base/ErrorHandler.php(262): yii\web\ErrorHandler->renderException(Object(yii\base\ErrorException)) #3 [internal function]: yii\base\ErrorHandler->handleFatalError() #4 {main} thrown in /var/www/html/vendor/yiisoft/yii2/web/Response.php on line 366