کیپو کیف پول دیجیتالی تو

چرا دنیای کسب و کارها به سمت پرداخت موبایلی می‌رود؟

رفتار مشتریان به دلیل به پیشرفت تکنولوژی، اینترنت، وسایل هوشمند، به سرعت در حال تغییر است. همزمان که سرعت پیشرفت بالاتر می‌رود، مسائل امنیتی نیز جدی‌تر و نگران کننده‌تر می‌شوند.
پرداخت با گوشی‌های تلفن از زمانی که اولین اپلیکیشن‌های پرداخت به بازار آمد، جای خود را در دل کسانی که عاشق سرعت در انجام کارهایشان هستند باز کرد. حالا که استفاده از تلفن‌های همراه همه‌گیر شده است، اپلیکیشن‌های زیادی با هدف خدمت به کاربران، فروشنده‌ها و مشتریان و رفع مشکلات آنها عرضه شده‌اند. یکی از این خدمات، پرداخت‌هایی است که تقریبا همه افراد از دانش‌آموزان و دانشجویان و کارمندان و افراد خانه‌دار تا بازنشستگان و نیازمندان به دریافت خدمات درمانی و… روزانه درگیر آن هستند. حال چالش جدید یافتن یک روش پرداختی است که نیاز افراد را پوشش دهد و پرداختشان را آسان وسریع کند.

اما چرا بهترین روش پرداختی به وسیله موبایل است؟

گوشی هوشمند ما همیشه در دسترس‌مان است، همه کار با آن را بلد هستیم و به هر خدمتی که روی موبایلمان پیاده شود دسترسی سریع‌تر و آسانی داریم. تقریبا ممکن نیست آن را فراموش کنیم یا در خانه جا بگذاریم. امنیت آن را می‌توانیم با رمزهایی که روی گوشی خود می‌گذاریم بالاتر ببریم و در نهایت به همان دلیل که موبایل ما، صمیمی‌ترین دوست‌مان است و بیشترین وقت ما را به خود اختصاص می‌دهد!

 

• روش‌های پرداخت متفاوت

در دنیای دیجیتال امروز، لازم است که شما روش‌های پرداختی به روز و متفاوتی برای مشتریان خود در نظر بگیرید، در غیر این صورت آنها را به راحتی از دست می‌دهید. فراهم کردن امکان پرداخت موبایلی شما را از رقبایتان متمایز خواهد کرد. مشتریان به دنبا راحت‌ترین راه برای تکمیل فرآیند خریدشان هستند. شما میتوانید پروسه پرداخت را برای مشتریانتان کوتاه‌تر و ساده‌تر کنید و علاوه بر آن خریدهایشان را ردگیری کنید تا ببینید به خرید چه چیزهایی علاقه و نیاز دارند.

 

• دنیای آینده، دنیای بدون اسکناس

باور کنید یا نه، تا سال ۲۰۲۵ میلادی تقریبا نیمی از تراکنش‌ها و معاملات در جهان غیر نقدی خواهد شد. در برخی از کشورها این درصد همین حالا هم بیشتر از ۵۰ درصد است. جهان به سمت حذف پول نقد، اسکناس و سکه می‌رود و به زودی گوشی‌های تلفن همراه، جای دستگاه‌های خودپرداز (ATM) و دستگاه‌های کارت‌خوان (POS) را خواهند گرفت، زیرا پرداخت روزانه شما را ساده‌تر، امن‌تر و کاراتر می‌سازد.

 

• صرفه جویی در زمان و هزینه

یکی از بهترین روش‌ها برای صرفه‌جویی در هزینه‌هایتان، استفاده از برنامه‌های کیف پول‌ الکترونیکی یا همان پرداخت موبایلی است. با این روش ریسک از دست دادن، دزدیده شدن یا گم کردن پولتان نزدیک به صفر است. همچنین شما نیاز نیست هزینه‌های زیرساختی مانند هزینه کارت بانکی، دستگاه پز، یا کارمزدی برای تراکنش‌ها یا انتقال وجه بپردازید. بدون نیاز به حضور فیزیکی در فروشگاه، بانک یا دستگاه‌های خودپرداز در هر کجا و در هر زمانی می‌توانید پرداخت یا انتقال وجه داشته باشید.
با هزینه و زمان ذخیره شده به این روش می‌توانید کارهای مفیدتری انجام دهید.

 

• چیزی بیشتر از یک پرداخت ساده

اپلیکشنهای پرداخت موبایلی به افزایش درآمد شما کمک می‌کند. بعنوان مثال کاملا واضح است که تبلیغ یا ارائه تخفیف بر روی تلفن همراه مشتریان، هم راحت‌تر و هم تاثیرگذارتر از پخش تراکت یا کوپن‌های تخفیف است. ارائه پیشنهادهای خرید به صورت آنلاین بهتر است، زیرا بازخورد و استقبال افراد قابل سنجش است و به شما در بهبود روشهایتان کمک بیشتری می‌کند. به عبارتی، واضح است که برنامه‌های پرداخت آنلاین یا کیف پول موبایلی به افزایش درآمد شما کمک می‌کند.

 

  • مدیریت مالی

برای شمایی که روزانه با ده­ها تراکنش مالی سر و کار دارید و گاهی کارهای مالی­تان در صف بررسی و تاییدتان معطل و یا حتی فراموش می­شوند، یک کیف پول الکترونیکی می­تواند راهگشا باشد. مدیریت پرداخت­ها، دسترسی به سوابق تراکنش­ها، امکان زمانبندی پرداخت و در نتیجه یادآوری زمان پرداخت­ها می­تواند در کنتری و مدیریت مسائل مالی شما به شدت کمک کند.