چرا دوستانم را به نصب کیف پول کیپو دعوت کنم؟

اپلیکیشن‌های زیادی وجود دارند که ادعا می‌کنند در صورت دعوت از دوستانتان به نصب، به شما جایزه خواهند داد. اما فقط یک اپلیکیشن وجود دارد که به شما پول نقد می‌دهد! «کیپو».

کیپو یه اپلیکیشن کیف پول است که به شما در خرید آسان و مدیریت هزینه‌هایتان کمک می‌کند. دقیقا همان اپلیکیشنی که جایش همیشه در موبایل شما و دوستانتان خالی بوده است. اما با نصب این کیف پول نه تنها در هزینه‌هایتان صرفه‌جویی می‌کنید، بلکه بصورت جادویی کسب درآمد نیز خواهید داشت.

 

اما چه‌جوری؟

به راحتی!

وارد برنامه کیپو شوید و در سمت راست بالای صفحه اصلی، منو را باز کنید. با انتخاب گزینه «دعوت از دوستان»، یک کد یکتا و مخصوص برای شما ایجاد می‌شود. این کد را برای دوستانتان ارسال کنید یا در صفحاتی که در شبکه‌های مجازی دارید – مثل اینستاگرام، توییتر، فیسبوک، کانال‌های تلگرامی یا هر جایی که دوستانتان، اقوامتان، فالوئرهایتان و یا طرفدارانتان می‌توانند ببینند- قرار دهید. هر کدام از دوستانتان که روی این لینک کلیک، در سایت کیپو ثبت نام، کیف پول کیپو را نصب و آن را حداقل ۵۰۰۰ تومان شارژ کنند (شارژی که متعلق به خودشان است، می‌توانند با آن خرید کنند یا آن را به حساب بانکی خود بازگردانند)؛ آنگاه موجودی کیف پول شما ۱۰۰۰ تومان افزایش می‌یابد.

ماجرا تمام نشده است! هر کدام از این دوستانتان که با دعوت شما کیپویی شده‌‍‌اند اگر به همین روش دوستانشان را دعوت کنند، به ازای هر نصب جدید، نه تنها خودشان ۱۰۰۰ تومان برنده می‌شوند، بلکه شما نیز ۵۰۰ تومان دریافت می‌کنید.

مثلا فرض کنید سعید کیپو را نصب می‌کند و لینک کد دعوتش را هم در استوری اینستاگرام و هم در گروه‌های خانوادگی و دوستانه‌ای که در آن عضو است قرار می‌دهد و از دوستانش می‌خواهد که کیپو را نصب کنند. فرض کنید که ۱۰۰ نفر از فالوئرهای سعید، کیپو او نصب و آن را حداقل ۵۰۰۰ تومان شارژ می‌کنند. تا به اینجا کیف پول کیپوی سعید صدهزار تومان شارژ شده است که هرگاه بخواهد می‌تواند با آن خرید کند یا آن را به حساب بانکی خود منتقل نماید. حالا فرض کنید هر کدام از این ۱۰۰ نفر حداقل ۱۰ نفر دیگر از دوستانشان را به نصب کیپو دعوت کنند، این یعنی ۱۰۰۰ عضو جدید که بازای هر کدام سعید ۵۰۰ تومان دیگر برنده می‌شود. یعنی سعید تنها با ارسال یک کد دعوت حداقل صاحب ۶۰۰هزار تومان پول نقد می‌شود! و این رقم علاوه بر پولی هست که دوستان سعید هم در این بین به دست می‌آورند.