کمپین پیش‌کش چای رفاه لاهیجان در هایپرمی

پیش‌کش؛ اولین کش‌بک (Cash Back) موبایلی در ایران رونمایی شد

کمپین پیش‌کش چای رفاه لاهیجان در هایپرمی
پیش‌کش کیپو

پیش‌کش، اولین کش‌بک (Cash Back) موبایلی در ایران، با اجرای کمپین سه‌روزه در فروشگاه هایپرمی و با همکاری چای رفاه لاهیجان رسما به بازار معرفی شد.

شرکت تجارت الکترونیک بهار، توسعه‌دهنده کیف پول موبایلی کیپو، برای اولین بار در ایران، امکان واقعی کش‌بک نقدی به مشتری را بدون نیاز به کارت و مستقل از هرگونه سیستم بانکی به بازار عرضه کرده و در اختیار تولیدکنندگان و تامین‌کنندگان کالا، شرکت‌های بازرگانی، هایپرمارکت‌ها و فروشگاه‌های بزرگ و کوچک قرار داده است.

در این روش که به نام پیش‌کش نامگذاری شده و تداعی‌کننده عبارت آشنای Cash Back در دنیاست، تامین‌کننده و فروشنده کالا و خدمات، به صورت مستقیم به مشتری خود دسترسی دارد و می‌تواند هر میزان تخفیفی را که مد نظر دارد، به صورت کاملا نقدی و پس از خرید به دست خریدار برساند.

 این روش تنها با درج یک QRکد روی محصول یا داخل بسته‌بندی آن قابل انجام است و نیازی به دستگاه POS مخصوص یا هیچ سخت‌افزار دیگری نیست. در طرف مشتری نیز تنها کافی است که مشتری، اپلیکیشن کیف پول را روی موبایل خود نصب کرده باشد و نیازی به داشتن کارت فیزیکی نیست.

کمپین پیش‌کش چای رفاه لاهیجان در هایپرمی
پیش‌کش کیپو

جذابیت دیگر پیش‌کش علاوه بر سهولت، امنیت و بی‌نیازی به کارت و سخت‌افزار، این است که میزان مبلغ هدیه نقدی، می‌تواند هر لحظه از طرف ارائه‌دهنده‌ی آن تغییر کند و افزایش یا کاهش یابد. ضمن این محدود کردن استفاده از این هدیه نقدی به یک بازه زمانی مشخص ممکن است. از دیگر کاربردهای جذاب پیش‌کش امکان اجرای کمپین‌های قرعه‌کشی و هدایای شانسی متنوع به صورت نقدی یا غیرنقدی است.

افزون بر همه این‌ها، مهم‌ترین امکانی که پیش‌کش به تامین‌کنندگان و فروشندگان می‌دهد، دسترسی به مشتریان‌شان بر بستر تلفن همراه است؛ امکانی که در این آشفته‌بازار تبلیغات و بازاریابی، فرصتی بی‌نظیر و استثنایی برای جذب مشتری و اطلاع‌رسانی به حساب می‌آید.

در کمپین مشترک کیپو – چای رفاه – هایپرمی چه گذشت؟

فروشگاه هایپرمی مجتمع عرش آجودانیه در روزهای چهارشنبه تا جمعه ۳ تا ۵ بهمن ماه میزبان اولین کمپین پیش‌کش (کش‌بک موبایلی) بود. بدین ترتیب که خریداران چای رفاه لاهیجان به ازای خرید هر بسته چای، ۱۰هزار تومان پیش‌کش دریافت می‌کردند؛ یعنی پس از نصب اپلیکیشن کیپو و اسکن QRکد پیش‌کش درج‌شده روی بسته چای، ۱۰هزار تومان شارژ پول نقدی در کیف پول خود دریافت می‌کردند. 

کمپین مشترک کیپو، چای رفاه، هایپرمی
پیش‌کش کیپو

علاوه بر این، کلیه مراجعان به مجتمع عرش و فروشگاه هایپرمی، می‌توانستند در گردونه شانس پیش‌کش نقدی کیپو از ۲۰هزار تا ۱۰۰هزار تومان شرکت کنند.

این تجربه جدید در استفاده از کیف پول موبایلی که با استقبال زیاد مردم از هر قشر و سنی روبه‌رو شد، با امکان خرید چند محصول دیگر چای رفاه لاهیجان و خرید از فودکورت عرش آجودانیه به وسیله پرداخت با QRکد کامل شد. کسانی که با خرید چای رفاه یا شرکت در گردونه شانس، کیف پول خود را شارژ کرده بودند، تجربه ساده و سریع پرداخت با موبایل را در محل امتحان کردند. تجربه‌ای که به تدریج به روش اصلی پرداخت در کشور تبدیل شده و جایگزین پرداخت نقدی و کارت بانکی خواهد شد.