شرایط و ضوابطشرایط و ضوابط

جهت استفاده از کیپو شما باید ابتدا فایل اپلیکیشن آن را با توجه به سیستم عامل وسیله خود نصب نمایید و سپس نسبت به ساخت یک حساب کاربری اقدام نمایید. ایجاد حساب کاربری مستلزم ارائه یک شماره تلفن همراه معتبر در هنگام ثبت نام است. استفاده از سرویس کیپو کاملا رایگان بوده و تنها در صورت اجبار قانونی و پس اطلاع رسانی قبلی در مبادی رسمی اطلاع‌رسانی کیپو، کارمزد مصوب در نظر گرفته خواهد شد.

به روزرسانی شرایط

کیپو ‌نرم‌افزاری است مبتنی بر یکی از سیستم عامل‌های Android یا iOS که بموجب آن کلیه پرداخت‌های فروشگاهی بصورت حضوری و یا خریدهای اینترنتی به صورت آنلاین و بدون استفاده از کارت بانکی از طریق تلفن همراه یا هر نوع دستگاه الکترونیکی هوشمند مبتنی بر سیستم عامل‌های مذکور صورت‌ می‌پذیرد.
گروه کیپو این حق را برای خود محفوظ‌ می‌‌دارد که در هر زمان و بنا بر مقتضیات، شرایط و ضوابط استفاده از اپلیکیشن و وبسایت را تغییر دهد یا اصلاح نماید. هرگونه تغییر در شرایط و ضوابط استفاده از اپلیکیشن کیپو و وبسایت و آخرین به روزرسانی‌ها و تغییرات به عمل آمده در شرایط در وب‌سایت و یا اپلیکیشن درج خواهد شد. اطلاع یافتن از این تغییرات بعمل آمده و‌ آخرین به روز رسانی‌ها بر عهده کاربر خواهد بود.

تعهدات کاربر

" هر کاربر تنها می‌‌تواند یک حساب کاربری داشته باشد و تنها یک بار در ‌کیپو ثبت نام نماید.
" مسئولیت وارد کردن نادرست اطلاعات در هنگام ثبت با کاربر است و کیپو هیچگونه‌ مسئولیتی در این زمینه ندارد.
" کلیه پرداخت‌های صورت گرفته شده توسط کاربر در کیپو ثبت و نگهداری‌ می‌‌شود و در صورت نیاز به آن با ارائه رمز عبور و نام کاربری قابل دسترس است.
" کیپو از هر جهت تابع قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران بوده و مسئولیت هر نوع استفاده از آن که برخلاف قوانین کشوری تشخیص داده شود بر عهده کاربر است.
" کاربر متعهد‌ می‌‌گردد اطلاعات صحیح و کامل خود را در زمان ثبت نام و همچنین زمان استفاده وارد کنند. در هر صورت کاربر به اطلاعات خود دسترسی دارد و‌ می‌‌تواند اطلاعات ناقص یا نادرست خود را اصلاح نماید. کاربر باید اطلاعات ثبت نام را برای حفظ صحت و کامل بودن آنها بروزرسانی نمایند.
" همچنین کاربر متعهد‌ می‌‌شود که از اطلاعات اشتباه (مانند ایمیلی جز ایمیل ثبت شده و تایید شده در زمان ثبت نام) استفاده نمی‌کنند، هویت شخص یا اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر را جعل نمی‌کنند یا به هر نحوی هویت اصلی خود را مخفی نمی‌کنند.
" شما از طریق ساخت حساب کاربری کیپو موافقت و پذیرش خود در خصوص شرایط و ضوابط استفاده از اپلیکیشن مذکور را اعلام‌ می‌‌نمایید.

تعهدات کسب‌وکارها

" کیپو هیچگونه مسئولیتی در زمینه کمیت یا کیفیت کالا یا خدمات عرضه شده توسط ‌صاحبان کسب‌و‌کار و فروشندگان را به عهده نداشته و هرگونه مسئولیت ناشی از موارد مذکور یا سوء‌استفاده از آن یا آسیب احتمالی ناشی از مصرف کالا یا خدمات فروشندگان به عهده همان کسب‌و‌کار خواهد بود.
" هرگونه تبلیغ یا معرفی کالا یا کسب‌و‌کار در وبسایت یا محیط اپلیکیشن کیپو صرفاً به منزله معرفی ‌آن کسب‌و‌کار یا فروشگاه به کاربران بوده و لزوماً به معنی تأیید کیفیت کالا یا خدمات عرضه شده بوسیله آنها نیست.
" تیم کیپو هر گونه شکایت، درخواست و اظهار نظر در مورد کیفیت خدمات و محصولات را به مدیریت همان کسب‌وکار منتقل خواهد کرد.
" صاحب هر کسب‌و‌کار یا فروشگاه می‌‌تواند شرایط و قوانین مخصوص به خود را در صفحه مخصوص به خود به اطلاع عموم برساند. مشاهده اطلاعات و سنجش قوانین کسب‌و‌کار و فروشندگان بر عهده کاربر، بازدیدکننده و مشتری‌ است و ‌کیپو مسئولیتی در قبال آن ندارد. در هر بازدید شما این امکان وجود دارد که این قوانین اصلاح و یا به روز شده باشند لذا توصیه‌ می‌‌شود برای هر بار استفاده از ‌کیپو مجددا قوانین سایت را مطالعه نمایید.
" هر کاربر در قسمت مربوط به نظرات‌ می‌‌تواند هر نوع نظر، انتقاد و یا پیشنهاد خود در خصوص کیفیت خدمات ارائه شده توسط کیپو را ارسال نماید. بدیهی است نظراتی که متضمن ارسال کلمات توهین آمیز یا رکیک یا برخلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران تشخیص داده شود حذف و حساب کاربری مربوط به آن در صورت تکرار این امر مسدود خواهد شد.
" ‌کیپو می‌‌تواند در هر زمان از پذیرنده (فروشنده یا صاحبان کسب و کار که در ‌کیپو نام کاربری دارند) اطلاعات تکمیلی در رابطه با فعالیت، خدمات سایت، محتوا، امکانات، نحوه فروش، مشتریان و‌… را درخواست نماید و پذیرنده موظف است سریعا نسبت به اعلام موارد مورد نیاز و شفاف سازی فعالیت اقدام نماید. در غیر این صورت ‌کیپو می‌‌تواند تا تکمیل اطلاعات حساب پذیرنده را مسدود نماید.

امنیت

" اطلاعات شخصی و مالی کاربر در سایت/اپلیکیشن ‌کیپو محرمانه تلقی‌ می‌‌شود و جز به حکم قانون یا دستور مقام صالح قضایی در اختیار هیچ فرد و یا سازمانی قرار داده نخواهد شد.
" علاوه بر اطلاعاتی که کاربر ارائه‌ می‌‌کنند، ‌کیپو از نوعی فن آوری برای بدست آوردن اطلاعاتی مانند آدرس پروتکل اینترنتی‌، سیستم عامل رایانه، نوع مرورگر، ترافیک و دریافت مدخل ورودی به سایت، استفاده‌ می‌‌کند.
" مسئولیت حفظ محرمانگی اطلاعات حساب کاربری بر عهده صاحب اطلاعات است. مسئولیت هر گونه اتفاقی که در نتیجه غفلت یا کوتاهی صاحب اطلاعات حادث شود، صرفا بر عهده وی است. کاربر بدین وسیله موافقت‌ می‌‌نماید هر گونه استفاده غیرمجاز از حساب کاربری و کلمه عبور خود یا هرگونه اقدام مخل امنیت را سریعا به ‌کیپو اطلاع دهد.
" مسئولیت حفاظت از رمز عبور حساب کاربری به عهده شخص کاربر است و هرگونه عواقب ناشی از افشاء آن و دیگر محتویات حساب کاربری بر عهده شخص کاربر است. در صورت دزدیده شدن یا گم کردن رمز خود یا مشاهده هرگونه فعالیت مشکوک و یا غیر واقعی در حساب کاربریتان، در سریعترین زمان ممکن بخش پشتیبانی فنی کیپو را مطلع سازید.
" شما مسئول عملیات انجام شده و اطلاعات ارائه شده بوسیله افرادی هستید که از طریق حساب کاربری شما وارد اپلیکیشن‌ کیپو می‌‌شوند. در مواردی که شخص ثالثی به حساب کاربری شما دسترسی پیدا‌ می‌‌کند، ‌کیپو این حق را خواهد داشت که شما را مسئول تخلفات انجام شده توسط او در نظر بگیرد.
" هرگونه فعالیت مشکوک در جهت نفوذ یا دسترسی به حساب دیگر کاربران و یا تلاش در جهت ایجاد رخنه یا اختلال در سیستم امنیتی و مالی کیپو ممنوع و قابل پیگرد قانونی بوده و کیپو حق شکایت از متخلف جهت توقف یا خنثی‌سازی عملیات مذکور و جبران خسارات وارده طبق قوانین جرایم رایانه‌ای و دیگر قوانین جمهوری اسلامی ایران را خواهد داشت.
" لازم به ذکر است که ارسال اطلاعات شخصی، چه به صورت حضوری، تلفنی و یا از طریق اینترنت همیشه با خطر افشاء مواجه است و هیچ سیستمی دارای امنیت کامل ‌نیست.
بنابراین ‌کیپو مسئولیتی در قبال نواقص امنیت تکنولوژی نخواهد داشت. با این وجود ‌کیپو تمام تلاش خود را به منظور حداقل نمودن و در صورت امکان جلوگیری از دسترسی غیرمجاز و استفاده غیر صحیح از اطلاعات مندرج‌ می‌‌نماید. در هیچ موردی چنین حمایتی کمتر از استانداردهای معقول مراقبت نخواهد بود. در هر صورت ‌کیپو هیچ گونه تعهدی در خصوص جبران خسارات فعلی یا آتی ندارد.

کوپن‌های تخفیف

" کیپو به منظور تشویق کاربران خود با اعلام قبلی اعتبار و کوپن‌های تخفیفی برای هر کاربر در نظر خواهد گرفت که نوع و‌ میزان اعتبار و تخفیف‌های در نظر گرفته شده و همچنین ‌کسب‌و‌کارهایی که کاربر‌ می‌‌تواند اعتبار یا تخفیف‌های مذکور را در آنجا مصرف نمایید در وبسایت ما و محیط اپلیکیشن درج خواهد شد.
" اعتبارات و کوپن‌های تخفیف قابلیت نقد شدن و یا خرج کردن و انتقال آن به کاربران دیگر را نخواهد داشت و مخصوص حساب کاربری شماست و جهت خرید از ‌صاحبان کسب‌و‌کاری است که مشخصات آنها در وبسایت یا محیط اپلیکیشن نمایش داده‌ می‌‌شوند.
" به هر‌ ‌میزان که از کیپو جهت خریدهای خود استفاده‌ می‌‌نمایید ممکن است اعتبار و یا کوپن‌های تخفیف شما نیز افزایش یابد که‌ ‌میزان و چگونگی آن در حساب کاربری شما نمایش داده‌ می‌‌شود.
" همچنین برخی از اعتبارات دارای زمان انقضا ‌است و اگر پس از مدت معینی مصرف نشوند، قابل استفاده نخواهند بود.

دسترسی

ما تمامی تلاش و کوشش خود در سطحی منطقی و معقول را بکار‌ می‌‌گیریم تا ‌کیپو همیشه در دسترس شما باشد. با اینحال طبیعت و ذات ارائه خدمات بر پایه فناوری اینترنت، همیشگی نیست و ارائه خدمات بصورت بدون وقفه را نمی‌توان تضمین نمود. گاهی ناچار هستیم به دلیل بهبود وضعیت وب سایت و اپلیکیشن و ایجاد برخی تغییرات آنها را بصورت موفقت از دسترس خارج نماییم.

قطع همکاری

" ما این حق را برای خود محفوظ‌ می‌‌داریم، که با اعلام قبلی و ظرف مدت ۳۰ روز وب سایت و اپلیکیشن را برای همیشه از دسترس خارج کنیم.
" ممکن است ما در صورت تخطی شما از شرایط و ضوابط ذکر شده بصورت فوری تمام یا بخشی از حساب کاربری شما را غیر فعال نماییم.
" هر کاربر حق دارد در هر زمان حساب کاربری متعلق به خود را غیر فعال و یا مسدود نماید. نحوه غیرفعال سازی و بستن حساب کاربری در وبسایت و محیط اپلیکیشن توضیح داده شده است که‌ می‌‌توانید به آن رجوع نمایید.

کپی رایت

کلیه حقوق مادی و مالکیت فکری مربوط به شکل و محتوی و متون و تصاویر و گرافیک اپلیکیشن کیپو و دانش فنی به کار رفته در آن و وبسایت از هر جهت متعلق به شرکت " تجارت الکترونیک بهار "بوده و هر نوع تقلید یا کپی برداری و تکثیر و الگوبرداری از آن به هر نحو ممنوع‌ ‌است.

موارد غیرقانونی

استفاده از سرويس ‌کیپو در سايت هايی که دارای مضامين غیر قانونی، مضر، تهدید کننده، توهین آمیز، زیان‌آور، غیر اخلاقی، افترا آمیز و مبتذل باشد و همینطور سايت‌هايی که به نژاد‌، گروه و یا دسته خاصی از مردم توهین کرده باشند مجاز ‌نیست و در صورت مشاهده، شناسه کاربری خاطی توقيف خواهد شد.
استفاده از سرويس ‌کیپو به منظور خريد و فروش غير قانونی محصولات دارای حق چاپ و نشر (copyright) مجاز ‌نیست و در صورت مشاهده و يا گزارش، شناسه کاربری خاطی متوقف خواهد شد.
استفاده از سرويس ‌کیپو، در سايت‌های تبليغات کليکی سرمايه گذاری که با عنوان باکس در اينترنت شناخته شده هستند ممنوع ‌است.
استفاده از سرويس ‌کیپو، در سايت‌های فروشگاهی که اقدام به فروش فيلم و سريال ‌می‌کنند و در سامانه ساماندهی نيز ثبت نشده‌اند غير مجاز است و در صورت مشاهده، حساب کاربری خاطی توقيف خواهد شد.
o استفاده از سرويس ‌کیپو، برای موارد خريد و فروش کالاهای زير مجاز ‌نیست و در صورت تخلف کاربر کلیه مسئولیت‌های قانونی در این خصوص مربوط به کاربر‌ ‌است و ‌کیپو هیچ تعهد و مسئولیتی در این خصوص ندارد:
o تمامی موارد منع شده در قانون جرائم رایانه‌ای کشور
o اموال غیرمنقول
o کارت‌های بخت‌آزمایی، قمار و شرط‌بندی
o وی پی ان و فیلترشکن
o هرگونه آموزش هک و نفوذ و دسترسی غیرمجاز
o کالاهایی که به نحوی حقوق ناشر را رعایت نمی‌کنند (خلاف قوانین کپی‌رایت)
o کالاهایی که به تأیید وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی جمهوری اسلامی ایران نرسیده باشند
o سیگار و سایر مواد دخانی
o مواد مخدر و روان‌گردان
o مشروبات الکلی و نوشیدنی‌های سکرآور
o انواع سلاح‌های گرم و سرد
o کالاهایی که مبادله آن‌ها دارای مقررات و نظامات خاص است
o کالاهایی که برای مصرف‌کننده خطر جدی در پی دارد
o کالاهایی که مبادله آن‌ها طبق قانون ممنوع است
o کالاهایی که مبادله آن‌ها مغایر با آداب اسلامی است
o کالاهایی که انجام فعالیت‌های غیرقانونی را به نحوی تشویق یا تسهیل‌ می‌‌کنند
o کالاهای قاچاق
o کالاهای به‌دست‌آمده از ارتکاب جرم یا نقض مقررات کشوری و لشکری
این توافقنامه طبق قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران تنظیم شده است. هر گونه اختلاف راجع به آن از جمله انعقاد، اعتبار، تفسیر، فسخ، نقض و اجرای آن برای داوری به شورای انتظامی سازمان نظام صنفی رایانه ای استان ارجاع‌ می‌‌شود. نظر شورای انتظامی استان قطعی و لازم الاجراست. شرط داوری حاضر موافقتنامه ای مستقل از قرارداد اصلی تلقی‌ می‌‌شود و در هر حال قابل اجراست. شما کاربر گرامی نیز تایید می‌‌نمایید که از کلیه شرایط و ضوابط استفاده از کیپو آگاهی کامل داشته و آن را دقیقاً‌ مطالعه نمود‌ه‌اید.
درصورت بروز هرگونه مشکل یا سوال در مورد سرویس کیپو لطفا با ما از طریق terms@kipopay.ir در تماس باشید. کارشناسان ما در اسرع وقت پاسخگوی شما خواهند بود.
کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به شرکت تجارت الکترونیک بهار است.

خیابان بهشتی خیابان احمد قصیر خیابان پنجم پلاک ۹